PETAN
Od 25 la na rynku. Oferujemy podesty wiszące elewacyjne, kotłowe, zawory, uszczelki, łączniki systemu rowkowego typu Victaulic, Grinnell. Rury rowkowane, systemy p. pożarowe, tryskacze pianowe, zraszacze tel. 601403292; e-mail: biuro@petan.pl
Nowoczesny system tryskaczowy dla hoteli, sal konferencyjnych, banków
 

Ukryty tryskacz płaski TYCO Model RFIII z płaskim pokryciem 8,0 K-F . Z jego unikalnym, płaskim osłona zaprojektowana do ukrycia tryskacza w ścianie, RFIII jest idealnym wyborem dla instalacji wrażliwych architektonicznie, takich jak pokoje hotelowe, recepcje, udogodnienia bankietowe, sale konferencyjne i szpitale. RFIII jest przeznaczony do zapewniają ochronę obszarów pokrycia do 4,9 m x 7,3 m i 5,9 m x 6,7 m.

Płaski profil osłony tryskacza umożliwia łatwe maskowanie z powierzchnią ściany dla czystego wyglądu i dodatkowo pomaga zapobiegać uszkodzeniom i przerwanie od przypadkowych aktywacji, które mogą być spowodowane przez przedmioty zawieszone lub uderzające w zraszacz. Dostępny jest zespół pokrywy w różnych standardowych kolorach, jak również w fabrycznych kolorach niestandardowych opcji malowania.

RFIII dołącza do rodziny zestyków estetycznych TYCO, która obejmuje RFII ukryte zraszacze wiszące z płaską płytą, dostępne również w wielu standardach i niestandardowe kolory, a także tryskacz Raven Studio, dostępny w wersji niestandardowej kolory lub tarcza do malowania na miejscu.

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.