PETAN
Od 25 la na rynku. Oferujemy podesty wiszące elewacyjne, kotłowe, zawory, uszczelki, łączniki systemu rowkowego typu Victaulic, Grinnell. Rury rowkowane, systemy p. pożarowe, tryskacze pianowe, zraszacze tel. 601403292; e-mail: biuro@petan.pl
Przeciwpożarowa ochrona tuneli
 

 

Tyco zapewnia kompletne rozwiązanie ochrony przeciwpożarowej, które pomaga chronić infrastrukturę tuneli. Niezależnie od tego, czy chodzi o szosę, drogę czy inne podziemne konstrukcje, Tyco dysponuje wiedzą fachową dla najbardziej wymagających i kluczowych konstrukcji tuneli na świecie.

Tyco dostarcza gotowe rozwiązanie do ochrony przeciwpożarowej tuneli, łącząc produkty z innowacyjnej, wiodącej na rynku oferty rozwiązań.

Dzięki ponad miliardowi pojazdów na drogach infrastruktura stała się kluczowa dla wydajności przedsiębiorstw i osób prywatnych. Taka zależność zaowocowała popytem na lepsze sieci transportowe i wzrost liczby tuneli budowanych na całym świecie

Ochrona tuneli przed zagrożeniami pożarowymi stawia wiele unikalnych wyzwań. Tunele widzą każdy typ pojazdu i możliwe obciążenie paliwem; zatłoczenie i potencjał dużych pożarów stwarzają zapotrzebowanie na system ochrony przeciwpożarowej, który zwiększa bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko rozprzestrzeniania się ognia. Innowacyjne, zintegrowane rozwiązania przeciwpożarowe Tyco Fire Protection Products pomagają kontrolować i tłumić pożar nawet w najtrudniejszych środowiskach, pomagając zarządzać ryzykiem pożaru i chronić ludzi, zasoby i środowisko.

Tyco dostarcza gotowe rozwiązanie do ochrony przeciwpożarowej tuneli, łącząc produkty z innowacyjnej, wiodącej na rynku oferty rozwiązań.
Oferty przygotowujemy na wg indywidualnych wymagań klienta.


  Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.